Mioim Bebek Salıncakları

Bebek Salıncağı Kaç Kilo Taşır?

Bebek salıncağı hangi aydan itibaren kullanılır. Bebek salıncakları kaç yaşa kadar kullanılır. Bebek salıncak kaç kilo taşır.

Mioim bebek salıncakları 50 Kg ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Aynı şekilde bebek hamakları da 50 Kg ağırlık taşımakta. Tavana kurulumu için gönderilen çelik dübellerin her biri 100 Kg ağırlık taşır ve bu sayede salıncak 2 dübelle kurulduğunda kendi ağırlığınız ile test edebilirsiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta salıncağın tek dübel ile kurulmaması. Salıncağın tek bir eksende sallanması için 2 dübel kullanılmakta. Ayrıca dübel tavana çevrilerek sabitlenir ve salıncak kendi ekseninde döndürülürse dübel sökülür. Hem dengeli hem de güvenli kullanım için salıncak tavan bağlantısını 2 dübel kullanarak yapın.

Bebek salıncak kurulumunda en önemli nokta dübellerin doğru kullanımı. Mioim bebek salıncakları tavan bağlantısı detayları için tıklayın.

Salıncak ana taşıyıcıları doğal ahşap malzeme ve oldukça dayanıklı. Bebekleriniz için güvenli salıncak tercihinde 50 Kg taşıma kapasitesi ile Mioim bebek salıncakları fark yaratmakta.

Bebek Salıncağı Hangi Aydan İtibaren Kullanılmakta

Bebek salıncakları 6. aydan itibaren kullanmaya başlanır. Bebeğinizin desteksiz oturmaya başladığı 6. ay itibariyle salıncakta oturabilecektir. Bebek salıncakları bebeğin içinde oturabileceği şekilde üretilmekte. Bu nedenle bebeğin başını dengede tutarak oturabilmesi en önemli kriter. Aynı zamanda bebeğin 6. ayı itibariyle denge gelişimi için salıncaklar oldukça yardımcı olacaktır.

Bebek hamak modellerini ise ilk aylardan itibaren kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz 6 aylık olduğunda ilk salıncak tercihi olarak Mioim pofuduk bebek salıncak modellerini tavsiye ederiz. İç minderi tek parça olan bu modelde bebeğinizi yatağında olduğu kadar rahat ettirebilirsiniz.

Mioim pofuduk bebek salıncaklarında en çok tercih edilen ürünler için tıklayın.

Bebek Salıncağı Kaç Yaşa Kadar Kullanılmakta

Mioim bebek salıncakları tasarımı sayesinde bebeğinizin gelişimine göre 6 yaşa kadar kullanabileceğiniz derinlik ve genişliğe sahiptir. Ayrıca kullanılan malzeme kalitesi sayesinde salıncağı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz salıncaktan kendisi inip binemeyeceği şekildedir. Bu nedenle ebeveyn desteği ile salıncak kullanılmakta. Bebeğinizin evde eğlence kaynağı olan Mioim salıncakları uzun ömürlü kullanımıyla yardımcınız olacak.

1 yaştan itibaren çocuk salıncak tercihinde en iyi tavsiye rüya çocuk salıncak modelimizi görmek için tıklayın

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0